מיתוג
עד כמה חשוב להשקיע בלוגו של החברה?
מהו בדיוק עיצוב תדמית?
האם אתר יכול לשפר את התדמית של העסק שלי?
יש לי פגישה חשובה עם משקיעים. איך אוכל להשאיר רושם רב?
כיצד אני יכול למתג את עצמי באינטרנט?


עד כמה חשוב להשקיע בלוגו של החברה?

חשוב מאד. הלוגו של החברה אמור לייצג את הלך הרוח של החברה. אם לוגו יהיה מיושן, חסר צבע, בעל מבנה לא מעניין כך גם החברה תיתפס ולכן בהחלט חשוב להשקיע בעיצוב לוגו חדש. כדאי לקחת מעצב גרפי שעוסק בתחום של עיצוב סמלי לוגו והוא יכול לייעץ לך מעבר לטרנדים החולפים מהם הדברים שעליהם חשוב לשים דגש ביצירת הלוגו. אילו צבעים לבחור, האם מעוגל או ישר, האם משהו מופשט או כיתוב ברור וכו'.
קראו עוד על עיצוב לוגו

לראש הדף

מהו בדיוק עיצוב תדמית?

עיצוב תדמית הוא תהליך כולל המכיל את שינוי התפיסה של הלקוחות את המוצר/החברה שלך. אם החברה/המוצר ישדר עוצמה, חדשנות, מקצועיות – כך גם יתפסו אותו הלקוחות. במסגרת תהליך של עיצוב תדמית יש לעבור על תמהיל השיווק של החברה, חזון החברה, עיצוב המוצרים, עיצוב לוגו, שינוי תפיסתי אצל עובדי החברה ועוד. ביצוע נכון של עיצוב תדמית יכול לשפר פלאים את המכירות וההצלחה של העסק ולכן אם העסק שלך מדשדש, אין היענות מלקוחות והמכירות לא ממריאות – כדאי לך לבדוק אולי גם אתה צריך לבצע בעסק עיתוב תדמית מחדש.

קראו עוד על עיצוב תדמית

לראש הדף

האם אתר יכול לשפר את התדמית של העסק שלי?

כן! האינטרנט הוא בהרבה מקרים מקום המפגש הראשון בין הלקוחות והעסק שלך. אם האתר שלך ייראה מיושן, עם עדכונים מלפני שנה, בלי תמונות המציגות את אנשי החברה, פרטים בולטים ליצירת קשר וכו' אנשים יסיקו שמדובר בחברה לא מקצועית וידלגו לאתר הבא. בעולם האינטרנט יש לכך כמה שניות להשאיר על הלקוח רושם ראשוני ולכן חשוב שהאתר שלך יציג תדמית מקצועית, מעודכנת, שיהיה מעוצב, נקי וענייני.

קרא עוד על בניית אתר תדמית

לראש הדף

יש לי פגישה חשובה עם משקיעים. איך אוכל להשאיר רושם רב?

סרט תדמית! יש הנוהגים עדיין להגיע לפגישות חשובות ומכריעות עם מצגת. אז נכון, המצגת מעוצבת, עם שקופיות מושקעות אבל אין מה להשוות בינה לבין סרט תדמית שלא רק יציג את החברה שלך אלא גם יעביר את התחושות שאתה רוצים להעביר. נכון, הפקת סרט היא לא עניין זול אבל כדאי להקצות חלק מהתקציב שלך להפקת סרט תדמית ולבחור את החברה הנכונה שתעשה אותו עבורך. סרט תדמית שעשוי טוב, כתוב נכון וערוך כמו שצריך יכול להשיג את המטרות העיסקיות שלך בקלות.

קרא עוד על הפקת סרט תדמית

לראש הדף

כיצד אני יכול למתג את עצמי באינטרנט?

אם פעם, כדי להגיע ללקוחות, היה צורך לעבור מדלת לדלת הרי שהיום באינטרנט אתה יכול להגיע במהירות ובקלות לכל פלח לקוחות שתבחר. מיתוג אישי באינטרנט מאפשר לך ליצור לעצמך שם ברשת. אם לדוגמא אתה מתמחה בצילום, כדי למתג עצמך במומחה בתחום הצילום עליך להקים לך אתר המציג את העבודות שלך, עליך להיכנס לפורומים העוסקים בצילום ולתת שם תשובות לאנשים הרוצים הדרכה בצילום, לכתוב מאמרים העוסקים בצילום ולפרסם אותם באתרי מאמרים. כמובן שכדאי להיכנס לרשתות חברתיות וליצור לעצמך קבוצה/קהילה שתעקוב אחר פועלך.

לראש הדף