077-2305121

משרד פרסום ומיתוג

משרד פרסום דיגיטלי, נותן מעטפת של שירותים בנושא של תהליך מיתוג עסקי למותגים שהולכים לנצח.

משרד פרסום

תהליך של מיתוג זה דבר שכל מוצר חייב לעבור היום, בעולם של מותגים. היום מה שאיננו מותג, לא נחשב בעיני הצרכנים והמחיר בהתאם. לכן אם אתם עסק או חברה ויש לכם מוצר מיוחד או שירות שיש בו ייחוד ויתרון בשוק שלו, אתם בהחלט צריכים לחשוב על שירותים של מיתוג עסקי, שיובילו את המוצר שלכם להצלחה ויהפכו אותו למותג.

יחד עם זאת חשוב להבין כי מותג זה לא דבר שמיועד לכל אחד רק משום שהוא מותג. הוא ראשית הפך למותג, בגלל סדרה של תכונות ייחודיות שלו, דברים שיש בו ואין במוצרים מקבילים לו, אבל הוא הפך למותג בגלל שהיה לו משרד פרסום שהעביר אותו תהליך של מיתוג. זה לא דבר שנוצר מעצמו, צריך וחייבים ליצור את זה.

משרד פרסום- האם יש לכם מותג ביד?

ראשית יש לומר כי מותג יכול להגיע מכל מיני עולמות ותחומים. זה יכול להיות מותג של מזון, אופנה, הנעלה, הלבשה, צעצועים, מחשוב, ג’אג’טים, סלולרים ועוד. עכשיו מה הופך אותו למותג? זה יכול להיות אוסף של דברים אבל מה שבטוח, בלעדיהם הוא לא היה הופך למותג.

יש לציין בהקשר זה כי היום כל אייפון חדש שנוצר הוא מותג ואייפון בכלל הוא מותג, אז אם יוצא ליין חדש, ברור שהוא מותג הוא אפילו מותג על בינלאומי.

בתחום האופנה יש לציין מותגי על כמו השמות הכי גדולים בעולם שעשו את עולם האופנה ובדרך כלל, גם יש להם ותק והרבה מאוד שעות טיסה על מסלולי תצוגות האופנה. זה יכול להיות ורסצ’ה, לואי ויטון, סטלה מקרתני או כל מעצב אופנה שסלל את דרכו נאמנה אל הצמרת, הציע את הפרשנות האופנתית שלו בתחום אופנתי מסוים אם זה אופנת רחוב, אופנת ערב וכו’ וכל האוסקריות עומדות בתור אצלו לקבל שמלה לערב הכי נוצץ בעולם.

מסעדה כמותג- משרד פרסום

כמובן שמותג יכול להתחיל מחטיף ולהסתיים בארוחה. כלומר- כל דבר שראוי להיות מותג יהיה כזה, והגודל לא קובע. חשוב לציין כי בכל דבר שיהפוך למותג יש את הדבר החדש  הבא, אבל זה חייב להיות הדבר החדש הנכון. כל משרד פרסום יסביר כי דווקא טרנדים לא מובילים לשום מותג משום שהם עובדים על משהו זמני. לעומת זאת מותגים כן יכולים ליצור טרנד. רוצה לומר- זה יכול להיות חטיף בריאות שמכיל המון סיבים תזונתיים והתרומה שלו לבריאות היא מוכחת וחד משמעית ועד למסעדה שמציעה את הכוסכוס של אימא.

נכון שלצד הכוסכוס הזה יש גם שפים שכל מנה שלהם לא מורכבת רק ממרק ירקות וסולת אלא מהרבה יותר פטריות כמהין שאשפר לחלום, אבל זה עדיין לא אומר שהכוסכוס של אימא הוא לא מותג ששווה לכל משרד פרסום להעביר אותו תהליך של מיתוג עסקי.

מאמרים נוספים

אחסון אתרים

אחסון אתרים – בחירה מקצועית

מחיר הוא תוצר ישיר למה שאתה מקבל. אפשר לבנות אתר בגרוש וחצי וגם לעשות לו אחסון אתרים בחו"ל אבל

משרד פרסום

על פרסום בגוגל ומחקר מתחרים!

גם לפני שעושים ללקוח קמפיין פרסום בגוגל, חשוב לגבש אסטרטגייה וקונספט שיווקי אחרי שמבינים מה המתחרים עושים בפרסום. לא

משרד פרסום -מסעו של הלוגו

משרד פרסום -מסעו של הלוגו

עוד לפני שקראו לזה לוגו, עוד בזמן העתיק כאשר בני הכפר היו מציגים את מרכולתם בשוק המרכזי, הם דאגו

הרשמו לניוזלטר

וקבלו בכל שבוע רעיון פרקטי להצלחה שיווקית מהירה

דברו איתנו

מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

logos
logos
logos
logos
logos