077-2317013

משרד פרסום ומיתוג

משרד פרסום דיגיטלי, נותן מעטפת של שירותים בנושא של תהליך מיתוג עסקי למותגים שהולכים לנצח.

משרד פרסום

תהליך של מיתוג זה דבר שכל מוצר חייב לעבור היום, בעולם של מותגים. היום מה שאיננו מותג, לא נחשב בעיני הצרכנים והמחיר בהתאם. לכן אם אתם עסק או חברה ויש לכם מוצר מיוחד או שירות שיש בו ייחוד ויתרון בשוק שלו, אתם בהחלט צריכים לחשוב על שירותים של מיתוג עסקי, שיובילו את המוצר שלכם להצלחה ויהפכו אותו למותג.

יחד עם זאת חשוב להבין כי מותג זה לא דבר שמיועד לכל אחד רק משום שהוא מותג. הוא ראשית הפך למותג, בגלל סדרה של תכונות ייחודיות שלו, דברים שיש בו ואין במוצרים מקבילים לו, אבל הוא הפך למותג בגלל שהיה לו משרד פרסום שהעביר אותו תהליך של מיתוג. זה לא דבר שנוצר מעצמו, צריך וחייבים ליצור את זה.

משרד פרסום- האם יש לכם מותג ביד?

ראשית יש לומר כי מותג יכול להגיע מכל מיני עולמות ותחומים. זה יכול להיות מותג של מזון, אופנה, הנעלה, הלבשה, צעצועים, מחשוב, ג’אג’טים, סלולרים ועוד. עכשיו מה הופך אותו למותג? זה יכול להיות אוסף של דברים אבל מה שבטוח, בלעדיהם הוא לא היה הופך למותג.

יש לציין בהקשר זה כי היום כל אייפון חדש שנוצר הוא מותג ואייפון בכלל הוא מותג, אז אם יוצא ליין חדש, ברור שהוא מותג הוא אפילו מותג על בינלאומי.

בתחום האופנה יש לציין מותגי על כמו השמות הכי גדולים בעולם שעשו את עולם האופנה ובדרך כלל, גם יש להם ותק והרבה מאוד שעות טיסה על מסלולי תצוגות האופנה. זה יכול להיות ורסצ’ה, לואי ויטון, סטלה מקרתני או כל מעצב אופנה שסלל את דרכו נאמנה אל הצמרת, הציע את הפרשנות האופנתית שלו בתחום אופנתי מסוים אם זה אופנת רחוב, אופנת ערב וכו’ וכל האוסקריות עומדות בתור אצלו לקבל שמלה לערב הכי נוצץ בעולם.

מסעדה כמותג- משרד פרסום

כמובן שמותג יכול להתחיל מחטיף ולהסתיים בארוחה. כלומר- כל דבר שראוי להיות מותג יהיה כזה, והגודל לא קובע. חשוב לציין כי בכל דבר שיהפוך למותג יש את הדבר החדש  הבא, אבל זה חייב להיות הדבר החדש הנכון. כל משרד פרסום יסביר כי דווקא טרנדים לא מובילים לשום מותג משום שהם עובדים על משהו זמני. לעומת זאת מותגים כן יכולים ליצור טרנד. רוצה לומר- זה יכול להיות חטיף בריאות שמכיל המון סיבים תזונתיים והתרומה שלו לבריאות היא מוכחת וחד משמעית ועד למסעדה שמציעה את הכוסכוס של אימא.

נכון שלצד הכוסכוס הזה יש גם שפים שכל מנה שלהם לא מורכבת רק ממרק ירקות וסולת אלא מהרבה יותר פטריות כמהין שאשפר לחלום, אבל זה עדיין לא אומר שהכוסכוס של אימא הוא לא מותג ששווה לכל משרד פרסום להעביר אותו תהליך של מיתוג עסקי.

מחפש חברה מעולה לבניית אתרים? כנס>>> בניית אתרים

מחפש חברה מעולה למיתוג? >>> מיתוג

מאמרים נוספים

מפרסם את העסק אל תתפתה לשלם קצת

מפרסם את העסק? אל תתפתה לשלם קצת

אי אפשר לנהל היום עסק מבלי לחשוב על הצדדים הכספיים של הניהול. יכול להיות לנו המוצר הכי טוב בשוק,

ההשקעה המשתלמת ביותר קניית שטחי פרסום בארץ

ההשקעה המשתלמת ביותר: קניית שטחי פרסום בארץ

כל הנתונים מראים כי לישראלים יש יותר ויותר כסף פנוי וזה אומר כי מצבם הכלכלי הוא הרבה יותר טוב

פרסום עסקים

מהי הדרך הטובה ביותר לבצע כיום פרסום עסקים?

כל עסק צריך לקחת בחשבון כי הוא צריך לעשות הכול בכדי להגיע אל כמה שיותר לקוחות. עסק אשר יזלזל

צור קשר עם המומחים של GPS לעסקים

לתיאום פגישת אסטרטגיה התקשר: 077-2317013

דברו איתנו

מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

logos
logos
logos
logos
logos