077-2317013

בעידן המכירות און ליין- מיתוג חובה!

בשורות לא טובות לבעלי חנויות ובעיקר בקניונים. בעשור האחרון בארה"ב נסגרו כ-600 קניונים (שליש מהקניונים) זאת בשל כרסום משמעותי במכירות בגלל הקניות ברשת.

מיתוג

להערכת מומחי מיתוג הסיבה שבגללה אנשים נוטשים את הקניונים היא בין השאר- כי אין בהם שום חידוש. יש חווית קנייה אבל אין תוכן או חוויה משמעותיים אחרים ואם זה כך, למה בכלל לבקר בהם?

מיתוג נכון יחד עם פעילות מיוחדת הם אלה  שיכולים להחזיר את הנוטשים אל הקניונים ולא רק כמקום לקניות אלא יותר מכך.

הקניונים בארה”ב בשנות ה-50!

פריחת הקניונים החלה בארה”ב בשנות ה-50 כאשר למשפחות רבות התאפשר להחזיק מכונית ולהרחיב את גבולות השופינג והרכישות שלהם מעבר לשכונת המגורים.

כ-1,500 קניונים נבנו בארה”ב בין השנים 1956 ועד שנת 2005. בעשור האחרון כאמור נסגרו רבים מהם וכעת יש כ-1,000 קניונים בלבד.

העלייה הדרמטית בקניות ברשת הולכת להיות “מכה” נוספת לקניונים ומומחי שיווק מעריכים כי כ-15% מהקניונים הקיימים גם ייסגרו.

סיבה נוספת לסגירת הקניונים היא שצעירים ובני נוער מוצאים הרבה יותר עניין בישיבה מול המחשב או בסמארטפון ובקיצור- בטכנולוגיות ובגלישה ברשתות חברתיות מאשר בביקור בקניונים וזה יגיע גם לישראל צופים המומחים.

היום בקניונים אין מיתוג של זמן איכות!

זמן איכות הוא מה שנתפס בעיני רבים היום, כדבר החשוב ביותר של כל משפחה ולכן, הנהירה לקניות או לבילוי בקניון אינה נתפסת כזמן איכות עם הילדים, מה ש-42% מהאימהות החד הוריות (ב-2012) חושבות ומעדיפות לעשות את הקניות שלהן ברשת ולהישאר עם הילדים באמת לזמן איכות.

אין ספק כי קניות באינטרנט כבר חדרו לתודעת הצרכנים, כחלק אינטגרלי מהפעולות שהם מבצעים יום יום. הקלות, הנוחות וזה שלא צריך לצאת מהבית בחמסין או בגשם, בהחלט התבררו כהצעה שלא ניתן לסרב לה.

רוצים להציל את הקניון? תעשו מיתוג!

אם עדיין יש אי אילו קניונים ששווה לצאת בגללם מהבית, זה משום שיש להם מיתוג והם גם מוכרים מותגים. מדובר בריכוז של מוצרי איכות שלא ניתן לרכוש ברשת, או בחנויות שעדיין מעניקות חווית קנייה שאי אפשר להרגיש און ליין.

כמובן שמיתוג של קניון צריך להכיל את כל התמהיל שיש בו ולפנות ללקוחות באופן רציף כדי ליידע אותם על מבצעים ועל אירועים, וכן חשוב מאוד שיהיו שם כמה מסעדות שאי אפשר ללכת אליהן און ליין…

לדעת מומחי מיתוג וגם חברות ייעוץ ארגוני אחד הדברים שאנשים לא מוכנים לוותר עליהם זה אוכל טוב ולכן, אם בכל קניון יהיו כמה מסעדות ממש מעולות, זה יכול להיות פתרון מעולה למשבר שפוקד את הקניונים כי אינטרנט לא אינטרנט זה בטוח לא יכול להחליף חווית בילוי במסעדה טובה. לאינטרנט כידוע אין ריח….

 

מחפש חברה מעולה לבניית אתר חנות?, כנס>>> בניית אתרים

מחפש חברה מעולה לעיצוב לוגו? >>> כנס>>> עיצוב לוגו

מחפש חברה מעולה למיתוג? >>> כנס>>> מיתוג עסקי

מאמרים נוספים

מיתוג לחברות

מיתוג לחברות

מיתוג לחברות – טיפים להתייעלות   ההצדקה על מיתוג לחברות הינה ברורה לכולם. כאשר ממתגים חברה, הרווחים מיד ניכרים

מיתוג מסעדות

מיתוג מסעדות

מיתוג מסעדות - מסר ברור ועתיר חושים במבט אחד עולם המסעדות, הינו אחד מהענפים התחרותיים ביותר בישראל. על מנת

מיתוג לקנאביס

מיתוג לקנאביס

מיתוג לקנאביס - טיפים מקצועיים למיתוג מצליח מיתוג לקנאביס: תחום הקנאביס, התפתח וממשיך להתפתח במהירות עצומה ומדינות רבות בעולם

צור קשר עם המומחים של GPS לעסקים

לתיאום פגישת אסטרטגיה התקשר: 077-2317013

דברו איתנו

מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

logos
logos
logos
logos
logos