03-5792920

דרכים מקוריות לניהול יחסי ציבור

אסטרטגיה שיווקית דיגיטאלית: מדוע עליכם לתכנון אותה מראש - Marketingstrategy

אחד הדברים החשובים ביותר בניהול עסק הוא לשמור על תדמית ציבורית חיובית, וכדי לעשות זאת, צריך לנהל קמפיין יחסי ציבור יעיל. בין אם אתם הבעלים של עסק קטן ובין אם של עסק גדול, יחסי הציבור הנכונים יכולים לעזור לכם ליישר קו עם התחרות הקיימת ולהשיג את היעדים שלכם בצורה יעילה, אסטרטגית ולא פחות חשוב – מקורית.

הסוד ליחסי ציבור יעילים הוא: יצירתיות!

ככל שתהיו יותר יצירתיים ומקוריים בניהול יחסי הציבור שלכם, כך תוכלו להשיג את המטרות והיעדים שלכם יותר בקלות, ולהעביר את המסר השיווקי במקביל. קחו בחשבון, שמסע יחסי ציבור וקמפיין שיווקי אלו שני דברים שונים, הם אומנם קשורים האחד לשני, אך ישנם הבדלים, החל בהיקף קהל היעד שאליו פונים, דרך המסרים שאותם מעבירים ועד לאופן שבו אותם המסרים מועברים.

אסטרטגיות מקוריות של יחסי ציבור

לפניכם כמה אסטרטגיות יעילות של יחסי ציבור אשר יעזרו לכם לצלוח את המשימה, כמובן שבעזרת שיתופי פעולה עם אנשי המקצוע המתאימים:

 • תרמו לקהילה – אחת הדרכים היותר טובות ומקוריות ליצור תדמית חיובית לעסק היא על ידי תרומה לקהילה. יש כיום המון אפשרויות התנדבות בישראל שאפשר לבחור מהן. תרומה לקהילה מאוד מבורכת באופן כללי ויכולה לתרום המון למוניטין של העסק שלכם.
 • היו מצחיקים – הומור תמיד מצליח לשבות את הלב, וזו דרך טובה לגרום לאנשים לראות את העסק שלכם או את הארגון באור חיובי. אין שום סיבה שיחסי הציבור שלכם לא יהיו מהנים עבורכם, כמו גם עבור האנשים שאליהם אתם פונים.
 • גרמו ללקוחות לצפות – כאשר אתם רוצים לצאת עם מוצר או שירותים חדשים, עליכם לגרום לקהל היעד להתרגש ולעורר אצלו את הציפייה. הקפידו לעשות את הדברים בצורה מעט שונה ממה שכולם עושים, כדי להגדיל את הציפייה.
 • ערכו תחרויות – תחרויות או הגרלות מכל סוג יכולות ללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות שלכם. הקפידו שהתחרויות או ההגרלות שלכם יהיו מקוריות, כלומר בעלות קונספט או רעיון מעט שונה מהרגיל, וקחו בחשבון שכדי לצבור תאוצה, עליכם למתג את התחרות.
 • תחשבו מקומי – המון פעמים הרבה יותר משתלם למקד את מסע יחסי הציבור שלכם בתקשורת המקומית, מכיוון שהגישה לשם תהיה הרבה יותר קלה ותניב עבורכם יותר. כעסק מקומי, לתקשורת המקומית גם יהיה יותר עניין חדשותי לקדם אתכם.

יש כל כך הרבה דרכים לנהל מסע יחסי ציבור יצירתי, וכמובן שבראש ובראשונה עליכם למצוא את הפרטנרים המתאימים, שייקחו את העסק שלכם אל השלב הבא. לכן התחילו במציאת מומחים ליחסי ציבור.

מאמרים נוספים

יחסי ציבור בעזרת מוצרי פרסום 

יחסי ציבור בעזרת מוצרי פרסום 

מוצרי פרסום מקיפים אותנו מכל עבר, אין מקום עליו לא חלשו מוצרי פרסום. בעל עסק שקורא את המפה נכון,

יחסי ציבור לעסקים קטנים הם מאוד חשובים להצלחת העסק

עושים יחסי ציבור לעסקים קטנים

יחסי ציבור לעסקים קטנים יחסי ציבור זה אחד הכלים האפקטיביים ביותר לקידום עסקים קטנים. מטרתו של משרד יחסי ציבור

השגת סיקור תקשורתי בעצמכם

איך לגרום לכלי התקשורת לסקר את העסק שלכם ולחשוף אותו ללקוחות פוטנציאלים?

השגת סיקור תקשורתי מצריכה עניין ולא יחצ"ן השגת סיקור בתקשורת הביניים קלה יותר מבאמצעי התקשורת המובילים עיתונים ואתרים גדולים

קבלו במתנה 3 פרקים מהספר GPS לעסקים

קבלו למייל קובץ PDF המכיל 3 פרקים סופר חשובים שכל בעל עסק חייב לדעת

  לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

  דברו איתנו

  מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

   לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos