077-2317013

הודעה לעיתונות מוצלחת הופכת מידע לאייטם

הרעיון מאחורי כתיבת הודעה לעיתונות הוא לספר את הסיפור בשפה עיתונאית, אשר העורך או העיתונאי יתחברו אליה. לדוג', אם ניקח אירוע חסר חשיבות עיתונאית כמו: "הוצאה לאור של ספר כושר גופני" ונהפוך אותו לאייטם "האיש שניצח משאית" נעמיק את ראיון העיתונאי עם הסופר ונפנה לקהל קוראים רחב (אלו שרוצים לראות אדם שניצח משאית ומתעניינים בספורט וגם אלו שיעריצו את הד"ר ויתחברו לערכי הבריאות). הרעיון מאחורי ההודעה לעיתונות המומצאת הזו הוא שעיתונאים לא מתעניינים בספר אבל מתעניינים באדם שמאחוריו.

הודעה לעיתונות- דוגמא

כיצד תנסחו הודעה לעיתונות שתהפוך לאייטם

דוגמא להודעה לעיתונות – מכתב מקדים לעורך

‏18/12/2008
‏כ”א כסלו תשס”ט
 לכבוד דוד בן עורכניק
עורך מוסף השבת, עיתון כלשהו
הנדון: קיום ראיון ראשון עם ד”ר אשר שרירני – האיש שניצח משאיות בכוח מותניו
דוד שלום,
ד”ר אשר שרירני כבר בן 85, אך אני בטוח כי בהורדת ידיים הוא ינצח אותי ואותך גם יחד.
אשר כשהתעורר עייף לקראת פגישה עם המו”ל שלו, יצא לריצה של שעתיים כדי לרענן את הגוף (אדם פשוט, היה מלעיט עצמו בקפה או ישן עוד שעה).
אשר, בזמן שאינו שט בקיאק מול ביתו שבטבריה, רץ בתחרויות טריאתלון (וזוכה עשרים שנים בתואר אלוף ישראל) או מנצח בגולף את השמנה וסלתא של קיסריה, מרצה וכותב ספרים שדוחקים באנשים לעזוב את דיאטות הפחממות וממיסי השומנים, ולהיכנס לכושר.
אני פונה אליך מפני שכאשר קראתי את ספרו של אשר, ראיתי עד כמה הספר מלא באהבת הארץ.
אדם אשר קורא את ספרו של אשר, ישתכנע לצאת להליכות עם העגלה של הילד, לרוץ בשבילי הארץ ולטייל באופניים במקומות המתאימים.
מהיכרותי עם העיתון שלכם ועם קהל קוראיו אני רואה מדוע ד”ר שרירני, הוא אדם שקל כל כך להעריץ ולהעריך.
עוד פרטים ביוגרפים
ד”ר שרירני השלים תארים שני ושלישי בחינוך גופני, באוסטרליה. מלבד היותו מרצה בכיר במכון וינגייט, הוא הקים את המחלקה לתנועה וספורט באקדמיה לספורט. ד”ר שרירני היה מנהל בי”ס למאמנים ולמדריכים של מכללת ספורטסנטר במשך שש שנים. במקביל לעבודתו האקדמית והמקצועית, הצטיין כספורטאי בענפי ספורט שונים: שחקן ומאמן נבחרת ישראל בכדור עף חופים ובכלל זה השתתפות באליפויות עולם ו-10 מכביות כשחקן וכמאמן. הוא היה אלוף ישראל במשך 20 שנים בקבוצות גיל בטריאתלון, וכאמור ניצח משאית בדחיקת משא בתחרות שנערכה בצ’ישייר, אנגליה והוצגה בערוץ ה BBC.
ד”ר אשר שרירני הוציא לאור באחרונה מדריך לכושר גופני ובניית גוף בריא ורזה. ד”ר שרירני מסביר בספרו את הבעיות בדיאטות האינסטינקט ומפרט כיצד ניתן להתמודד עם תופעת ה “יו-יו” של עליות וירידות תכופות במשקל.
כדי לקבוע ראיון, אנא צרו עמנו קשר.
בברכה,
יחצן בן יחצני
משרד יחסי ציבור – יחצנות בע”מ

 

 – הודעה לעיתונות –

 יצא לאור הספר “בכוח הגוף, המדריך לפעילות גופנית ולחיים בריאים ” – ד”ר אשר שרירני

ספר חדש, מנסה להתמודד עם בעיית ההשמנה והבריאות הלקויה של הישראלים, באמצעות בריאות וכושר גופני.
הסופר, ד”ר אשר שרירני – ממקימי מכללת ספורטסנטר, הוציא לאור כבר 8 ספרים בנושאי בריאות וכושר גופני. היום, בגיל 85 הוא מפרט מ-50 שנות ניסיונו במכללה ובקריירת ספורט וכושר גופני. שרירני, מדריך את הקוראים בלשון קולחת, כיצד לבנות לעצמם תוכנית אימון אישית, כיצד לבקר עצמם במהלך ביצוע התוכנית, וכיצד להגיע למשקל הרצוי וליכולת הגופנית אליה הם שואפים.
ד”ר שרירני שקיבל חשיפה עולמית כאשר ניצח משאית בתחרות דחיקת משא באנגליה, מסביר את הבעיות בדיאטות האינסטינקט ומפרט כיצד ניתן להתמודד עם תופעת ה “יו-יו” של עליה וירידה תכופות במשקל.
המחבר השלים תארים שני ושלישי בחינוך גופני, בארה”ב. מלבד היותו מרצה בכיר במכון וינגייט, הוא ניהל את המחלקה לתנועה וספורט ואת המחלקה למדעי החיים. ד”ר שרירני, הקים את המחלקה לתנועה וספורט באקדמיה לספורט. כמו כן, ניהל את בי”ס למאמנים ולמדריכים של מכללת ספורטסנטר במשך שש שנים. במקביל לעבודתו האקדמית והמקצועית, הצטיין כספורטאי בענפי ספורט שונים: שחקן ומאמן נבחרת ישראל בכדור עף חופים ובכלל זה השתתפות באליפויות עולם ו-10 מכביות כשחקן וכמאמן. הוא היה אלוף ישראל במשך 20 שנים בקבוצות גיל בטריאתלון, וכאמור ניצח משאית בדחיקת משא בתחרות שנערכה בצ’ישייר, אנגליה והוצגה בערוץ ה BBC.
בספר מופיעים פרקים בנושאי שחיה, הליכה, רכיבת אופניים ועוד. יתרונותיו וחסרונותיו של כל תחום פעילות מוסברים בקפידה, כך שכל אדם שמקפיד על בריאותו וכושרו הגופני ימצא בספר מדריך אישי עם שלל רעיונות לפעילויות גופניות שיעזרו לו לשמור על גוף נאה ובריא.
מלבד תוכנית אימונים אישית בענפי הכושר השונים, ימצא הקורא בספר עשרות תרגילים לשיפור הגמישות, הכושר וחוזק השרירים, הסברים על עבודה נכונה בחדר כושר, ותרגילים לביצוע עם המכונות השונות.
ד”ר אשר שרירני מוסר: “שואלים אותי אם הבריאות שניחנתי בה היא מתת אל גנטית. ואז אני נזכר בנער השמנמן והחולני שהייתי בגיל 14, עת הורי קנו לי כדורעף ראשון ואמרו לי לצאת אל החול”.
הספר נמכר בכל חנויות הספרים. הוצאת “כושר הנפש” 424 עמודים, מחיר לצרכן 89 ₪ .

מאמרים נוספים

יחסי ציבור לעסקים קטנים הם מאוד חשובים להצלחת העסק

עושים יחסי ציבור לעסקים קטנים

יחסי ציבור לעסקים קטנים יחסי ציבור זה אחד הכלים האפקטיביים ביותר לקידום עסקים קטנים. מטרתו של משרד יחסי ציבור

השגת סיקור תקשורתי בעצמכם

איך לגרום לכלי התקשורת לסקר את העסק שלכם ולחשוף אותו ללקוחות פוטנציאלים?

השגת סיקור תקשורתי מצריכה עניין ולא יחצ"ן השגת סיקור בתקשורת הביניים קלה יותר מבאמצעי התקשורת המובילים עיתונים ואתרים גדולים

איך לתת ראיון לתקשורת

מה לומר בראיון טלוויזה או רדיו שייצר אימפקט מיידי

בראיון בטלויזיה או ברדיו יש לכם זמן מועט לייצר אימפקט, כיצד תנצלו אותו ההבדל בין ראיון מוקלט לראיון בשידור

צור קשר עם המומחים של GPS לעסקים

לתיאום פגישת אסטרטגיה התקשר: 077-2317013

דברו איתנו

מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

logos
logos
logos
logos
logos