03-5792920

זכיינות בישראל

זכיינות בישראל

מחפשים זכיינות בישראל למכירה? כל מה שאתם צריכים לדעת!

אפשר לראות כי הכלכלה הישראלית היא הרבה יותר מפותחת מאשר הכלכלה שהייתה קיימת לפני עשרים שנה או שלושים שנה. כך אפשר לראות כי אימצנו הרבה מן הנהוג באירופה והרבה מן הנהוג בארצות הברית וזו תעודת כבוד לכלכלה הישראלית ולחברה הישראלית.

אך אחד מהדברים אשר נלווים להתפתחות הזאת של הכלכלה זה העובדה כי לא משנה באיזה תחום תסתכלו התחרות היום היא הרבה יותר חריפה וקשה מבעבר. אפשר לראות כי בכל תחום קמעונאי יש תחרות עצומה ואין זה משנה אם אנו רוצים לפתוח עסק בהסעדה או חנות בגדים. אז מה אפשר לעשות בכדי להתגבר על התחרות העצומה הזאת ובכל זאת להצליח עם העסק שלנו? התשובה היא שכדאי לנו לחשוב על האופציה של זכיינות.

זכיינות בישראל הפכה ליותר ויותר מקובלת ואפשר לראות כי יש היום הרבה מאוד אנשי עסקים אשר מבינים כי זו האופציה הטובה ביותר לפתוח עסק.

 

 

 

זכיינות בישראלמדוע עדיף להפעיל זכיינות בישראל רק עם זכיינית ישראלית?

אפשר לראות כי זכיינות בישראל הפכה היום לדבר מאוד מקובל כך שיש היום גם רשתות מחו"ל אשר רוצות להיכנס לארץ בשיטת הזכיינות. לכן עולה השאלה למי כדאי לפנות אם אני רוצה לפתוח עסק בזכיינות האם כדאי לי לפנות אל חברה מחו"ל או שמא עדיף דווקא לפנות אל חברה ישראלית?  

אם כן אתם צריכים להבין כי בשביל לפתוח עסק מצליח אנו צריכים להכיר את השוק, את המתחרים וכמובן את הצרכנים וכמעט תמיד חברות מחו"ל לא מכירות אך אחד מגורמים אלו. לכן ניתן לומר שאם אתם רוצים לפתוח חברת זכיינות כדאי לכם לפנות אל חברה ישראלית ולא אל חברה מחו"ל.

 

 

מדוע העלות של הזכיינות לא צריכה להטריד אותי?

נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שהעלות של הזכיינות לא צריכה להטריד אתכם. למה הכוונה? אין ספק כי אתם צריכים לשים לב כמה אתם משלמים על הזכיינות וכמה כסף מן המחזור החודשי אתם צריכים להעביר לזכיינות. אך ואת זאת חשוב לזכור אם הזכיינות היא טובה ויש לה מותג חזק אזי הסכומים הללו בטלים בשישים מכיוון שהאפשרות שלכם להרוויח הרבה כסף היא גבוהה.

בכל מקרה כדאי תמיד לעשות חישובים ולראות האם משתלם או לא לשלם על הזכיינות. אם התשובה היא חיובית אזי אין ספק כי זו ההשקעה החכמה ביותר שאפשר לעשות היום בעולם הקמעונאות ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

מאמרים נוספים

בחירת זכיינות

זכיינות – זו לא מילה גסה

זכיינות - הדרך הבטוחה לעולם העסקים ועצמאות כלכלית קונספט חדש וסוחף, מותג מדליק ושיק, מזון, קמעונאות, כושר ואפילו שירותים!

עסקים למכירה

עסקים למכירה

עסקים למכירה - האם זה נכון להיכנס לעסק קיים? אין ספק כי המקצוע הכי קשה בישראל זה להיות שכיר

מהי זכיינות?

מהי זכיינות?

מהי זכיינות? כמה היא עולה? והאם כדאי לפתוח עסק בזכיינות? יש כאלו אשר מספידים את החנות הפיזית ממש כפי

קבלו במתנה 3 פרקים מהספר GPS לעסקים

קבלו למייל קובץ PDF המכיל 3 פרקים סופר חשובים שכל בעל עסק חייב לדעת

  לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

  דברו איתנו

  מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

   לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos