03-5792920

זכיינות למכירה

זכיינות למכירה

זכיינות למכירה – הא גם אתם חולמים על פתיחת עסק משלכם? 

עליכם להבין כי אין ארוחות חינם בחיים ואין תחליף לעבודה קשה. לכן כאשר אתם רוצים לפתוח עסק חדש אתם חייבים להיות מומחים בו ולהבין כל פרט בו וזאת בכדי לזכות להצלחה. העניין הוא שפעמים רבות גם מי שהוא מומחה בתחום מסוים לא מצליח עם עסק חדש וזאת בגלל תנאי השוק, התחרות העצומה והקושי להצליח בתור עסק קטן ללא גב כלכלי חזק התומך בך ועוזר לך.

אז מה בכל זאת אפשר לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת? התשובה היא שכדאי לשקול את האופציה של זכיינות . כיום זכיינות למכירה היא אופציה נהדרת לקבל גב חזק אשר יאפשר לנו לנהל את העסק שלנו בצורה הרבה יותר טובה.

כמובן שזכיינות זה לא תחליף להכרות עם השוק ועם הצרכנים אך היא יכולה לספק לנו שקט נפשי ולהבטיח כי יהיה לנו ייעוץ ששוה זהב לאורך כל הדרך.

זכיינות למכירה

 

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני מחליט ללכת על האופציה של זכיינות?

פעמים רבות כאשר אנשים מחליטים ללכת על האופציה של זכיינות למכירה הם שמים דגש עצום על המותג של הזכיין, על ההסכם בין הזכיין לבעל החנות, על המיקום של החנות ועל עוד אלף ואחד דברים אחרים. אם כן אין ספק כי כל הדברים הללו הם חשובים ביותר אך אתם צריכים להבין כי אין הם מהווים תחליף לדבר הכי חשוב והוא הקשר האישי ביניכם לבין הזכיין.

עליכם להבין כי הקשר הזה הוא הבסיס לפעולות שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה וטובה אשר תשרת אתכם כמו שצריך.

 

אל תחתמו על הסכם זכיינות מבלי לדבר קודם עם זכיינים אחרים

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שאתם צריכים לחקור בצורה נרחבת את השאלה מי הם הזכיינים שאתם הולכים לעשות עסקים. עליכם להבין מי הם, כיצד הם מתנהגים, האם הם ישרים, האם הם חכמים, האם הם מנוסים, האם הם טובים במקצוע שלהם ועוד שאלות רבות מכיוון שלכל הדברים הללו יש השפעה אדירה על התוצאה הסופית של העסק שלכם.

הדרך הטובה ביותר לברר את כל הפרטים הללו היא לא לחתום על הסכם זכיינות מבלי לדבר קודם כל עם זכיינים אחרים של הרשת אשר יגידו לכם כיצד העסק פועל וכיצד הזכיינים מתנהגים וכך תדעו האם כדאי לבחור בעסק זה ולקחת את הזכיינות או לא.

מאמרים נוספים

בחירת זכיינות

זכיינות – זו לא מילה גסה

זכיינות - הדרך הבטוחה לעולם העסקים ועצמאות כלכלית קונספט חדש וסוחף, מותג מדליק ושיק, מזון, קמעונאות, כושר ואפילו שירותים!

עסקים למכירה

עסקים למכירה

עסקים למכירה - האם זה נכון להיכנס לעסק קיים? אין ספק כי המקצוע הכי קשה בישראל זה להיות שכיר

מהי זכיינות?

מהי זכיינות?

מהי זכיינות? כמה היא עולה? והאם כדאי לפתוח עסק בזכיינות? יש כאלו אשר מספידים את החנות הפיזית ממש כפי

קבלו במתנה 3 פרקים מהספר GPS לעסקים

קבלו למייל קובץ PDF המכיל 3 פרקים סופר חשובים שכל בעל עסק חייב לדעת

  לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

  דברו איתנו

  מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

   לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos