03-5792920

מהי זכיינות?

מהי זכיינות? כמה היא עולה? והאם כדאי לפתוח עסק בזכיינות?

יש כאלו אשר מספידים את החנות הפיזית ממש כפי שהספידו בעבר את הטלוויזיה או את העיתון. בשני המקרים הללו אנו רואים כי חידושים טכנולוגיים לא פגעו בהם וסביר להניח כי השיווק באינטרנט לא יפגע בחנות הפיזית והיא תהיה קיימת גם עוד מאה שנה.

אך מה שכן ברור הוא שהיום מי שמקים חנות פיזית חייב לשים לב טוב טוב לקונספט שלה, לעיצוב שלה ולאופן שבו היא פועלת וזאת עקב התחרות הרבה שיש בכל שוק הן בגלל האינטרנט והן בגלל חנויות קיימות.

עליכם להבין כי כיום הכל צריך להיעשות בצורה מושלמת אם אתם רוצים להרוויח כסף. על רקע זה רבים שואלים מהי זכיינות וזאת עקב העובדה כי הזכיינות צוברת תאוצה. זכיינות היא למעשה רישיון שאתם מקבלים להפעיל חנות של מותג מוכר ושבה הכל נקבע מראש מהשאלה איך יראו התפריטים של הרשת ועד השאלה איזה רוטב מוגש עם ההמבורגר.

מהי זכיינות

 

מדוע זכיינות עדיפה פעמים רבות על פני אופציות אחרות?

אם כן לאחר שנקבל תשובה על השאלות מהי זכיינות וכמה היא עולה? השאלה מדוע כל כך כדאי לבחור בה?

אם כן אתם צריכים להבין כי קודם כל יש יתרון שיווקי לעבוד עם רשת מוכרת אשר ידועה בכל הארץ ואשר משקיעה בפרסום בשביל כל הסניפים שלה. חוץ מזה זה הרבה יותר זול להפעיל רשת אשר הכול בה ידוע ואשר לא צריכים להשקיע בשכירת מעצב, או בעלי מקצוע אחרים אשר יפתחו תפריטים לרשת.

לכן הן מבחינה כלכלית והן מכל הבחינות האחרות זה הרבה יותר חכם להקים רשת זכיינות וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה וטובה.

 

מהו הדבר החשוב ביותר בזכיינות?

כאשר אנו מדברים על זכיינות אנו צריכים לקחת בחשבון הדבר החשוב ביותר בה זה השאלה מהו הסכם שעליו אתם חותמים עם בעלי הרשת. ההסכם הזה יקבע פעמים רבות כמה תרוויחו ויקבע את המתחם שבו אתם פועלים ולכן יש לו משמעות כל כך גדולה ואתם צריכים להשקיע בו הרבה משאבים בכדי להבטיח כי הוא לא יקפח אתכם ובכדי להבטיח כי הוא ישמור על הזכויות שלכם.

למעשה ניתן לומר כי ההסכם הזה הוא כזה חשוב שאתם צריכים לחתום עליו רק לאחר שקיבלתם ייעוץ של עורך דין וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה ומושכלת ולהגיע אל חנות מתפקדת וטובה.

מאמרים נוספים

בחירת זכיינות

זכיינות – זו לא מילה גסה

זכיינות - הדרך הבטוחה לעולם העסקים ועצמאות כלכלית קונספט חדש וסוחף, מותג מדליק ושיק, מזון, קמעונאות, כושר ואפילו שירותים!

עסקים למכירה

עסקים למכירה

עסקים למכירה - האם זה נכון להיכנס לעסק קיים? אין ספק כי המקצוע הכי קשה בישראל זה להיות שכיר

זכיינות למכירה

זכיינות למכירה

זכיינות למכירה - הא גם אתם חולמים על פתיחת עסק משלכם?  עליכם להבין כי אין ארוחות חינם בחיים ואין

קבלו במתנה 3 פרקים מהספר GPS לעסקים

קבלו למייל קובץ PDF המכיל 3 פרקים סופר חשובים שכל בעל עסק חייב לדעת

  לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

  דברו איתנו

  מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

   לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos