1700-700-379

מוצרים ממותגים לעובדים ולקוחות – פרסום יעיל וזול

יש אנשים שיגידו שהמחשבה היא זו שקובעת, וכאשר מדובר במתנות לעובדים וללקוחות, הדבר לא רחוק מהאמת. עליכם כמעסיקים להשקיע המון מחשבה בבחירת המתנות לעובדים וללקוחות שלכם כדי שהם ירגישו מוערכים, ואם תבחרו נכון תוכלו גם להפוך את המתנה לכלי שיווקי יעיל ומשתלם כלכלית. לפניכם כמה רעיונות למתנות מדליקות, שימושיות שאפשר למתג בקלות.

מוצרי קורונה ממותגים

הקורונה היא כבר חלק בלתי נפרד מחיינו ויכול להיות שתישאר בסביבה בזמן הקרוב. לכן מסכות ממותגות ברוח התקופה יכולות להתגלות כמתנה שימושית וטובה שאפשר לחלק לעובדים וללקוחות וליהנות מפרסום יעיל. באתר פפירוס תוכלו גם לשלב עם המסכות עוד מתנות קשורות כמו למשל מגבוני חיטוי ממותגים, אלכוספריי ממותג ואולי אפילו ערכה להפגת לחצים.

מתנות ממותגות לקיץ

אם כבר קצת נמאס לכם לשמוע על הקורונה ותרצו לבחור מתנה אחרת, תמיד תוכלו ללכת על אפשרות עונתית. מתנות ממותגות קיציות לעובדים וללקוחות יהיו בחירה מעולה ואופציה שכדאי לשקול. תיק ממותג לים, בקבוק מים ממותג, קולר אישי, מטקות או מארז קיצי בהתאמה אישית, כל אלו הן אופציות מעולות, במיוחד כששמו של המותג מופיע על המוצרים ונמצא תמיד בתנועה, בדרך עם העובדים או הלקוחות לים, לבריכה או לחופשה.

הבחירות הקלאסיות

יש כמה בחירות של מתנות ממותגות שתמיד עובדות. תמיד ימצא להן שימוש ולכן תמיד ישמחו לקבל אותן. עטים ממותגים או מחברות ממותגות למשל הן בחירה מעולה ולא כזו יקרה. מחברות הן מוצר מאוד שימושי, במיוחד במשרדים בהם צריך תמיד איזה נייר טיוטה זמין לכתוב עליו או סתם לשרבט בזמן שיחות טלפון. בעוד שהרבה פעמים מחברות בכריכה קשה יהיו הבחירה הקלאסית, לעיתים פשוט אין תחליף למחברת ספירלה ממותגת טובה, ממנה אפשר לקרוע דפים בעת הצורך. כמובן שהמחברות השונות זמינות בשלל עיצובים, צבעים ודגמים.

מתנות עם תרומה לקהילה

בשנים האחרונות זה נהיה יותר ויותר נפוץ לבחור מתנות עם תרומה לקהילה. לרוב מדובר במתנות ממותגות ומקוריות שנארזו על ידי בעלי מוגבלויות או שההכנסה עבורן מועברת כתרומה לבעלי מוגבלויות. כך מעבר להענקת המתנה עצמה לעובדים

ראו גם: אסטרטגיה שיווקית

מאמרים נוספים

מיתוג

איך למתג את העסק שלכם?

מיתוג הוא אסטרטגיה שיווקית שעוזרת לבדל את החברה שלך מהמתחרים. חשוב שלחברה שלך תהיה זהות מותג ברורה שמבדילה אותך

מיתוג עסקי GPS לעסקים

מיתוג עסקי

כמעט כל אחד שמע או מכיר את המושג "מיתוג עסקי" אך מעטים מאוד מבינים את המשמעות העמוקה והתרומה הרבה

עיצוב-אתרים-GPS-לעסקים

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים עם GPS לעסקים  עדיין מתלבטים אם לבנות אתר לעסק? אנחנו יכולים להבין את הסיבות להתנגדות. אתם עשויים

קבלו במתנה 3 פרקים מהספר GPS לעסקים

קבלו למייל קובץ PDF המכיל 3 פרקים סופר חשובים שכל בעל עסק חייב לדעת

  לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

  דברו איתנו

  מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

   לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos