077-2312861

מיתוג לחברות

מיתוג לחברות

מיתוג לחברות – טיפים להתייעלות

 

מיתוג לחברות – טיפים להתייעלותההצדקה על מיתוג לחברות הינה ברורה לכולם. כאשר ממתגים חברה, הרווחים מיד ניכרים וניתן להגיע לקהל רחב יותר. כאשר החברה היא ממותגת, ניתן אף לדרוש מחיר גבוה יותר על המוצרים שהיא מציעה לשוק.

כמו כן, ניתן אף לייצר מן סוג של חסינות מול פעילות של חברות מתחרות וכן בתנודות של השוק. רוב החברות, פשוט עוקבות כל העת אחר מתחרים ולפעמים חברה שמעוניינת במיתוג מוצלח, עשויה או להתלהב או להיות מתוסכלת מהביצועים הגרפיים והמיתוג של חברות אחרות.

ראשית, מומלץ לא להעתיק או להידמות ללוגו של חברה מסוימת, כי אם למצוא מעצב גרפי ומשרד פרסום, אשר יבדלו את החברה שלכם מחברות אחרות, באמצעות יצירת לוגו מנצח וקליט שימשוך את הלקוחות.

 

יש לדעת, כי אנשי קריאייטיב  והמעצבים הגרפיים, הם אמנים לכל דבר ועניין. מומלץ לשמוע אותם ואת הייעוץ שלהם על סמך ניסיונם העשיר ולא להיות מקובעים על הטעם והעיצוב האישי שלכם. יש לציין, כי מיתוג לחברות, נע בין תחושות רגשיות ובין תועלת ורציונאליות.

 

אסטרטגיה וקונספט של המיתוג – זה שם המשחק..

 

מי שבונה על מיתוג לחברות או שינוי הלוגו ללא חשיבה קונספטואלית, זה ייגמר בכך שלא ניתן יהיה להרחיב את המיתוג. כשאר מדובר על מיתוג שהוא בעל קונספט ייחודי, זה יקל המון על הקליטה של הלוגו, כזה שניתן יהיה לזכור אותו ולהחדירו ביתר קלות לצרכנים או ללקוחות הפוטנציאליים. כאשר קיימים שני הגורמים החשובים למיתוג כמו: קונספט ואסטרטגיה נכונה, כבר ניתן יהיה לראות שהעיצוב עצמו, יעביר ללקוחות את המסרים  הנכונים. יש לדעת- ללא קונספט אחיד ושפת עיצוב המיתוג יתפספס והמסרים יהיו לא רלבנטיים, לא אפקטיביים ואפילו בלתי ברורים לחלוטין.

 

תקציב שיווק גבוה מקל על בניית מותג אפקטיבי מהר יותר

 

לב ליבה של כל חברה או עסק הינם הלקוחות והלקוחות מגיעים ממיתוג ופרסום נכון. מומלץ לא לקמץ בתקציב על המיתוג עצמו, היות ומיתוג איכותי, מקצועי ומרשים, הוא זה שיביא את נתח הלקוחות. העובדה הקיימת היא שחברות שיש להן בסיס של קהל לקוחות רחב, מחזיקות בפלטפורמה יעילה וחשובה אשר רק מבססת את המותג שלהן. כאשר מתעלמים מהעובדה הזו, דווקא חברות שהתקציב שלהן הוא מוגבל, התקציב שברשותן, יגרור בזבוז משאבים והזדמנויות שלא תחזורנה , אם החברות מקובעות על תקציב נמוך יותר למיתוג החברה.  

 

למעשה, המיתוג לעסקים וחברות, מספר איזה שהוא סיפור על אנשים אמנות, ערכים, מטרות והישגים. כל יועץ אסטרטגי לעסקים וחברות יציין בפניכם את חשיבות המיתוג ועל ההשקעה הנכונה והמקצועית בו.

 

ראו את תיקי העבודות שלנו.

 

מאמרים נוספים

מיתוג מסעדות

מיתוג מסעדות

מיתוג מסעדות - מסר ברור ועתיר חושים במבט אחד עולם המסעדות, הינו אחד מהענפים התחרותיים ביותר בישראל. על מנת

מיתוג לקנאביס

מיתוג לקנאביס

מיתוג לקנאביס - טיפים מקצועיים למיתוג מצליח מיתוג לקנאביס: תחום הקנאביס, התפתח וממשיך להתפתח במהירות עצומה ומדינות רבות בעולם

מיתוג בלוגו ופרסום

מיתוג בלוגו ופרסום

מיתוג בלוגו ופרסום - ייצג באור נכון את העסק או החברה שלכם בעלי עסקים וחברות, משקיעים בעיצוב הלוגו ואפילו

צור קשר עם המומחים של GPS לעסקים

לתיאום פגישת אסטרטגיה התקשר: 077-2312861

דברו איתנו

מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

logos
logos
logos
logos
logos