03-5792920

חברת טאסק – ייעוץ אסטרטגי

חברת Capital & Consulting TASC הינה חברת הייעוץ הגדולה והמבוססת בישראל, המונה כיום מעל ל-50 יועצים ושבעה שותפים. החברה הוקמה על-ידי סלקו קלירקופר, הולנדי במקור אשר עלה לישראל לאחר פעילות של מספר שנים בתחום הייעוץ האסטרטגי בלונדון. מאז שנותיה הראשונות ועד היום, TASC לקחה חלק בכמה מהמהלכים והרפורמות המשמעותיים ביותר במשק הישראלי -ביניהם הפרטת חברת בזק, פתיחת שוק הסלולר לתחרות, החלטת הממשלה לפיתוח כלכלי-חברתי של מגזר המיעוטים בישראל, גיבוש האסטרטגיה הדיגיטלית של ישראל וליווי הרפורמה במשק החשמל במגזר הציבורי.

ייעוץ אסטרטגי

חברת טאסק – ייעוץ אסטרטגי

וזאת, לצד מספר רב של מהלכים במגזר הפרטי דוגמת השקת Mako ,מיזוג בנק מזרחי-טפחות, הסכם שיתוף הרשתות בין פרטנר להוט-מובייל, רכישת עדיקה בידי גולף ועוד. השותפים בחברה ומנהליה מחזיקים במוניטין מוערך מאוד בתעשיות בהן הם פועלים, ולמעלה מ- %80 מהלקוחות שלה לקוחות חוזרים המשתמשים בשירותיה פעם אחר פעם. היתרון העיקרי בעבודה עם TASC הוא ההתמחות העמוקה של החברה בתעשיות ספציפיות, המקנה לה היכרות רחבה עם עולם התוכן של לקוחותיה ומאפשרת לה “לרוץ מהר יותר במעלה עקום הלמידה” ביחס לחברות מתחרות. כמו כן, מתוך הבנה כי תחום הייעוץ כיום מצריך יכולות מולטידיסיפלינריות )יכולות במגוון תחומים(, TASC הרחיבה בשנים האחרונות את הצעת הערך שלה מעבר לייעוץ אסטרטגי בלבד ונכנסה לתחומי ייעוץ נוספים – בהם תחום הדיגיטל ועיצוב השירות, ארגון ותפעול, ופיננסים )מימון פרויקטים, מיזוגים ורכישות ועוד.

Capital & Consulting TASC:

TASC חרטה על דגלה לייצר אימפקט אמיתי בפרויקטים אותם היא מבצעת עבור לקוחותיה בארץ ובעולם, ועל כן היא מתמקדת במהלכים משני שוק. ואכן, החברה חתומה על מספר הצלחות ידועות במשק הישראלי לאורך כל שנות פעילותה. בתחילת דרכה התמקדה החברה בשלוש תעשיות ספציפיות – אנרגיה, תחבורה ותקשורת, ואילו ב-15 השנים האחרונות הרחיבה את פעילותה בצורה משמעותית וכיום היא מחזיקה צוותים מומחים בחמש תעשיות נוספות – שירותים פיננסיים, מוצרי צריכה, תעשייה וביטחון, בריאות ומגזר ציבורי.

התעשיות השונות מובלות על-ידי שותפים ומנהלים יעודיים. תחום הייעוץ האסטרטגי מהווה את ליבת הפעילות המרכזית של החברה, ומעל לשני-שליש מהפרויקטים שלה מתמקדים באסטרטגיה עסקית. עם זאת, בשנים האחרונות החברה זיהתה את הצורך הגובר מצד לקוחותיה לקבלת שירותים בתחומי ייעוץ נוספים לצד רצון בליווי מעמיק יותר, ועל כן TASC החליטה לפני מספר שנים להתרחב לתחומי ייעוץ נוספים.

את המועמדים המחפשים להשתלב בשורות החברה תעניין בוודאי העובדה כי בוגרי TASC התברגו לאורך השנים במגוון עמדות מפתח בארגונים מובילים בארץ ובעולם, והחברה ידועה בהצלחה הגבוהה שלה בקבלת בוגריה לבתי-הספר המובילים בעולם למנהל עסקים ולכלכלה – ביניהם Harvard ,MIT ,INSEAD ,LSE ועוד. תהליך המיון ב-TASC אורך כחודש בממוצע ומורכב מארבעה שלבים: השלב הראשון הינו מבחן studies case סגור, המיועד לבחון את היכולות האנליטיות והאוריינטציה העסקית של המועמדים.

אלו שצולחים את המבחן בהצלחה מגיעים לראיון עם מנהלת ה-HR ,הבודקת את ההתאמה של המועמד לחברה )TASC אינה עושה שימוש במכוני מיון והשמה אלא מנהלת בעצמה את כל שלבי המיון(. השלב השלישי הינו ראיון study case עם מנהל בחברה, אשר מהווה סימולציה של פרויקט ייעוץ של TASC ומאפשר למועמד להתנסות בסוג העבודה המבוצע בחברה. השלב הרביעי והאחרון הינו צמד ראיונות study case רצופים עם מייסד החברה ועם שותף נוסף בה.

לימדו עוד על אסטרטגיה, על חברות ייעוץ אסטרטגי אחרות, הבינו גם מהו תהליך תכנון אסטרטגי וכן היכנסו לאתר החברה

טאק – חברת ייעוץ ארגוני מומלצת.

מאמרים נוספים

אוטסורסינג

מיקור חוץ הייטק – הדרך להגיע לפסגה

חברות ההייטק בישראל נמצאות בתוך סביבה מאתגרת שמתפתחת כל הזמן, ועומדים מול לא מעט אתגרים מורכבים. ככל שהחברה שואפת

מיקור חוץ

מיקור חוץ

מיקור חוץ - ניהול פרוייקטים חברות פרטיות מיקור חוץ (אאוטסורסינג) הינה שיטה לניהול עסק שהתפתחה מאוד מסוף המאה ה20

מהי אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית

מהי אסטרטגיה שיווקית? המונח אסטרטגיה שיווקית מתייחס לפעולות אותן צריך כל עסק לבצע על מנת לקדם את האסטרטגיה העסקית

קבלו במתנה 3 פרקים מהספר GPS לעסקים

קבלו למייל קובץ PDF המכיל 3 פרקים סופר חשובים שכל בעל עסק חייב לדעת

  לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

  דברו איתנו

  מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

   לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos