03-5792920

פרסום אתרים בחינם – המדריך המלא

פרסום אתרים הינו רישום והפצת דבר קיומו של האתר ברבים. לאחר שמקימים אתר, יש צורך למשוך את הגולשים אליו על מנת שיחשפו לתכנים המופיעים בו. לצורך כך, ניתן לבצע פרסום אתרים באמצעות שטחי פרסום הניתנים בחינם או שדורשים תשלום בגין פרסום אתרים. קרא כאן מהן הדרכים של פרסום אתרים, איפה ניתן לפרסם אתרים וכיצד.

פרסום אתרים

פרסום אתרים הינו השלב הראשון אחרי הקמת אתר

לאחר הקמת אתר, הפעולה החשובה ביותר הינה פרסום האתר. פרסום אתרים מחולק לשני אפיקים, פרסום בחינם ופרסום בתשלום.
 •  פרסום אתרים במסגרת קמפיינים בתשלום כולל רישום באינדקסים בתשלום וכן פרסום במנועי החיפוש השונים (למשל פרסום בגוגל).
 •  פרסום אתרים בחינם מבוצע לרוב במסגרת רישום בפורטלים גדולים חינמיים הפועלים כאינדקסים, (המודל העסקי של פעילות אינדקסים אלו הינו הכנסות מפרסומות), וכן רישום במנועי החיפוש השונים (הוספת ה- URLשל האתר).חלק ממנועי החיפוש סורקים את האתרים ומוסיפים אותם לרשימות בצורה אוטומטית (דוגמת גוגול, יאהו ו-MSN)בעוד שאחרים (דוגמת תפוז, וואלה, נענע ואחרים), יוסיפו את האתר לאינדקס שלהם באופן ידני ולאחר פנייה בלבד. לצורך פרסום אתרים, לעיתים קשה לאתר את הקישור בדף מנועי החיפוש המאפשר את הוספת האתר, באתר וואלה למשל נחבא הקישור האמור במרכז העמוד בין קישורים נוספים.  שימו לב, יש אתרים כמו אתר עסקים במרכזאשר  אולי פחות מוכרים, אבל נחשבים מאוד על ידיד גוגל ומאוד כדאי להוסיף שם את העסק שלכם. אתר במרכז ספציפית, הוא מקום טוב מאוד להתחיל בו.
  יש לציין כי פרסום אתרים בחינם הינו פשוט וניתן לביצוע באופן עצמאי. יחד עם זאת, ביצוע שגוי של רישום באינדקסים השונים עשוי לגרום לנזק פרסומי. מומלץ לקרוא את מדריך פרסום האתרים בהמשך וכן את המאמר פרסום באינטרנט. על אף הקלות היחסית שב פרסום אתרים באופן עצמאי, ניתן גם להיעזר במומחים רבים בתחום אשר מציעים שירותי פרסום אתרים וקידום אתרים.

  איך מפרסמים אתרים בחינם? 

  פרסום אתרים בפורטלים ובמנועי חיפוש – לצורךפרסום אתרים בפורטלים הגדולים, יש להכין תיאור תמצתי את האתר.
  יש להקפיד לשמור על תיאור עובדתי ומדויק אודות תוכן האתר ולהימנע משימוש בתמצית זו כבבמת פרסום. יש לכתוב תקציר ענייני ואובייקטיבי, פיסקה כבת 25-30 מילים. באם יחרוג התיאור התמציתי מהאמור, מנהלי הפורטל לא יאשרו את פרסום האתר באינדקס שלהם.
  צירפנו לנוחיותכם רשימת קישורים אשר מובילים לדפי ההרשמה של הפורטלים הגדולים לצורך פרסום אתרים. יש להזין את התיאור התמציתי במקום המיועד לכך יחד עם פרטי התקשרות ופרטים אישיים, מרבית הפורטלים יכניסו את התיאור לאינדקסים שלהם בצורה עצמאית בעוד שאחרים יצרו עימכם קשר ולאחר מיכן יזינו את הנתונים.
  YNET Tapuz Nana10 במרכז Dmoz Netex Yahoo
  כאן כאן כאן כאן כאן כאן כאן
  * ייתכן שקישור לא יעבוד לאור עדכונים שוטפים שמבצעים האתרים מפעם לפעם, אנא עדכנו אותנו על כל תקלה.
  פרסום אתרים באמצעות החלפת קישורים – בנוסף לאמור, ניתן לחפש אתרים אשר פועלים באותו הנושא שבו עוסק האתר אותו מעוניינים לקדם ובמידה שלא מדובר במתחרה, ניתן לבקש ממנהל האתר כי יוסיף קישור לאתר שלנו. מומלץ לצרף לבקשה את תיאור האתר ובמידה שנדרש, ניתן להוסיף קישור בתמורה.
  פרסום אתרים בפורומים וצ'טים – האינטרנט מלא בפורומים קטנים וגדולים, רחבים וכאלה שממוקדים בנישות זעירות. לצורך פרסום אתרים, ניתן למצוא לכל תת נושא עליו כתוב באתר פורומים וצ'טים אשר עוסקים באותו התחום ולשתף את החברים בהם בתכנים הרלוונטיים. ניתן גם להפנות לאתר לצורך הרחבה ומאמרים נוספים אולם לא כדאי להשתמש בסיסמאות פרסומיות כדוגמת: אתר חדש ומעולה… מרבית מנהלי הפורומים חוסמים פרסומים כאלה ולכן מומלץ לענות לשאלות או לספק מידע אמיתי ולהכניס בחתימה את כתובת האתר. פורומים מומלצים הינם: תפוז אנשים, קהילות וואלה, קהילות נענע, קהילות NRG, קהילות Ynet וקהילות גוגל.

  פרסום אתרים באמצעות אתרי מאמרים – ישנם אתרי מאמרים אשר מאפשרים לכל מי שמעוניין בכך לפרסם מאמר בכל נושא שהוא ובגוף המאמר או בחתימת מחבר המאמר, לצרף קישור לאתר אותו הוא מעוניין לקדם. חשוב לשלב במאמר את הביטויים אותם מעוניין הכותב לקדם באתר שלו, בדף הספציפי אליו יפנה את הקישור.

מאמרים נוספים

משרד פרסום

משרד פרסום לעסקים קטנים – איך להצליח בגדול?

אלפי עסקים בישראל מוצאים את עצמם בסביבה מאתגרת בכל יום. התחרות, החשיפה, הצורך להגדיל את ההכנסות והרצון להרחיב את

משרד פרסום תל אביב

משרד פרסום בתל אביב – מובילים עסקים לתוצאות

מזמזמים ללא הרף את השיר הקליט ששמעתם במהלך הפרסומות? שוקלים לעבור לבנק אחר כי הקריין החייכן עם החליפה הצליח

קמפיין פרסומי בגוגל

קמפיין פרסומי בגוגל

קמפיין פרסומי בגוגל – היתרונות  היום אין בעל עסק שלא מכיר את יתרונות הפרסום ברשת האינטרנט ויתרונות הפרסום בגוגל.

קבלו במתנה 3 פרקים מהספר GPS לעסקים

קבלו למייל קובץ PDF המכיל 3 פרקים סופר חשובים שכל בעל עסק חייב לדעת

  לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

  דברו איתנו

  מעוניינים לדעת עוד בנוגע לאסטרטגיה השיווקית הנכונה? דברו איתנו, נשמח להסביר הכל על כוס קפה

   לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos
   logos